Umíme se odlišit. Uspokojíme Vaše přání a překonáme Vaše představy. Děláme nejen to, co očekáváte, ale ještě mnohem víc. Naším hlavním cílem je Váš úspěch.

****

Zlatá Praha Catering Vám nabízí nadstandardní servis, flexibilitu, exkluzivní kvalitu jídel a nápojů, ať již se jedná o velkou společenskou událost, obchodní schůzku, pracovní oběd, firemní prezentaci či intimní večeři. Vždy na nejvyšší úrovni a s ohledem na prostředí, ve kterém se akce koná.

Náš koncept

Naše nabídka zahrnuje vše, od společenských rautů po gala večeře, na míru sestavené coffee breaks, obchodní obědy nebo třeba koktejlové párty.

****

Uvědomujeme si, že každá akce má svůj vlastní charakter, že gala večeře vyžaduje jinou gastronomii než koktejlová party ve firmě. A právě proto, abychom zaručili dokonalé kulinářské souznění, zaměřili jsme se na tři typy eventů: Office Catering, Events a Pop-up Events.

Office Catering

Office Catering je specializovaná nabídka vytvořená pro akce typu jednání, semináře, tiskové konference a různá setkání pořádaná ve Vaší firmě.

Abychom uspokojili chuťové buňky všech hostů, sestavili jsme rozmanitou nabídku lahodných pokrmů, od kuchyně tradiční až po exotickou. Pro jakou se rozhodnete, necháme na Vás. V každém případě jsme přesvědčeni, že díky našim profesionálním kuchařům bude každá Vaše volba vřele oceněna.

Office Catering v sobě zahrnuje nejenom pokrmy a nápoje nejvyšší kvality, ale také osobní přístup, který je jedním z nejdůležitějších aspektů pro dokonalé zvládnutí úspěšné akce.

Naše nabídka

Pestrá paleta Office Catering menu přizpůsobená Vašemu rozpočtu a chuťovým představám
Vyberte si z naší bohaté nabídky snídaní, coffee breaks, finger food buffet nebo buffet včetně našich autorských pokrmů, které dodají Vaší akci jedinečný kulinářský zážitek.

Pop Up Office Events
Vytvořte z Vaší kanceláře ideální místo pro práci i obchod zároveň. Spolehněte se na naši kreativitu a připravme společně pro spolupracovníky Vaší firmy jedinečný „Clients Networking“, „After Work Aperitif“ či „Garden Barbeque“.

Náš Catering Supervisor je Vám vždy k dispozici, navštíví Vás na domluveném místě a připraví ten nejvhodnější návrh
Osobní přístup je pro nás klíčový. Catering Supervisor udělá vše proto, aby dokonale porozuměl Vašim představám a požadavkům a dokonale doladil detaily požadované akce.

Events

Zlatá Praha Catering Vám vždy navrhne servis na nejvyšší úrovni, který bude sladěn s vybraným prostorem. Ať již se jedná o společenskou gala událost nebo uzavřenou večeři v úzkém kruhu.

Uvědomujeme si, že každá akce vytváří skupinu lidí, ve které má každý své jedinečné potřeby. Abychom dokonale vystihli vhodnou lokalitu, menu i dekoraci, a proměnili Vaše představy v realitu, budeme s Vámi spolupracovat s cílem naplnit všechny Vaše požadavky.

Rozumíme tomu, jaké úsilí je potřeba vyvinout, aby hosté o Vaší akci mluvili ještě dlouho po jejím konání. Díky spojení s našimi dlouholetými zkušenostmi toho můžeme společně dosáhnout.

Naše nabídka

Jedinečné cateringové menu pro dokonalé uspokojení Vašich představ
Nadšený tým našich profesionálních kuchařů navrhuje výtečné pokrmy za účelem vytvořit Vaše vlastní jedinečné menu přesně podle projevených přání a chuťových preferencí.

Jsme Vám k dispozici od prvního okamžiku až do závěru akce
Catering Supervisor s mnohaletými zkušenostmi má pod kontrolou všechny detaily Vaší akce a díky bohaté praxi ví, jak Vaše představy proměnit ve skutečnost.

Zajištění vhodné lokality
Stále hledáte ideální prostory? I v tomto případě se můžete spolehnout na náš cateringový tým, který pro vás vytipuje a přesně navrhne lokalitu vyhovující charakteru Vaší akce. Pro více informací klikněte zde.

Pop Up Events

Kdykoliv potřebujete zajistit občerstvení, ať již na několik minut, několik hodin či několik dní a na jakémkoliv místě, obraťte se na nás. Jsme přesvědčeni, že prostřednictvím lahodných chutí se snadněji komunikuje, a co víc, Vaši hosté si Vás lépe zapamatují.

Pop Up Events je naše cateringová služba zaměřená na události, které jsou pořádány na neobvyklých místech dle Vaší volby.

Vše, co potřebujeme vědět, jsou základní informace o lokalitě, rozsahu a záměru akce. Poté využijeme našich zkušeností, schopností a našeho talentu pro to, abychom tyto představy proměnili v realitu.

Naše nabídka

Lahodné občerstvení s nezaměnitelným rukopisem
Díky našim originálním autorským pokrmům jako jsou „Lolly Pops“ a „Cornets“, nejmodernějšímu bufetovému servisu, sladkému „Candy Baru“ a živé přípravě pokrmů přímo na místě vytvoříte pro své hosty unikátní zážitek plný kulinářských chutí.

Perfektně přepravíme vše nezbytné
Dopravit kompletní objednávku na zvolené místo je jedním z nejdůležitějších úkolů pro hladký průběh celé akce. Máme všechny prostředky na to, abychom vše, včetně jídla, nápojů, inventáře, dekorace i nábytku přepravili bez sebemenšího poškození.

Myslíme i na ostatní služby
Kromě jídla a pití pro Vás zajistíme i další služby jako je audio – video technika, květinová dekorace či trendový nábytek. Zeptejte se nás a my Vám s potěšením vyjdeme vstříc.

Tablemapping

Chcete svým hostům kromě gastronomického zážitku zprostředkovat i něco ‘speciálního’?

Tablemapping je nová forma audiovizuální projekce přímo na stoly a talíře hostů, která vám umožní odprezentovat historii města nebo firmy nezapomenutelným způsobem.

Pro více informací klikněte zde nebo nás prosím kontaktujte na catering@icprague.com

Naše nabídka

Nacenění zahrnuje voiceover o Praze v anglickém jazyce, informace o období gotiky, baroka a kubismu v Praze, veškerou odbavovací techniku a software, logo společnosti, které se zobrazuje na stole během večeře, ozvučení celé místnosti k mappingu a mikrofon na proslov. Součástí je celková instalace, deinstalace a zajištění.

Ať se jedná o jakoukoliv akci, všechny naše nabídky jsou vždy sestavené z těch nejvybranějších pokrmů, které vynikají nejenom chutí, ale i způsobem servírování a vzhledem. Naším cílem je, aby uspokojili chuťové buňky všech hostů a zároveň v nich zanechali nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Náš tým

Jsme tu pro Vás

My, ve Zlatá Praha Cateringu, nabízíme víc. Chceme, aby si Vaši hosté, spolupracovníci a obchodní partneři odnesli zážitek z dokonale upraveného prostředí, gastronomických delikates a výjimečných momentů, protože víme, že prostřednictvím báječných chutí je cesta k vzájemné komunikaci snadnější.

****

Některé pokrmy jsou ovlivněny středomořskou nebo asijskou kuchyní, jiné jsou zase věrné středoevropskému původu. Všechny ale odrážejí náš nezaměnitelný styl.
Roman DolejšExecutive Chef
Golden Prague Hotel
managed by Fairmont
Zlata Praha Restaurant

Výjimečné

lokality

Objevte zajímavé lokality s bohatou historií, jejich možnosti a styly uspořádání, které Vám doporučujeme na základě našich vlastních zkušeností.

Reference

Spolupráce

Jsme potěšeni, že jsme mohli spolupracovat s některými z největších a nejjasnějších značek na světě.
 • 01-czech-masters
 • 02-huawei
 • adp
 • alcon
 • bayer
 • delloite
 • faurecia
 • galard-ples-v-opere
 • gant
 • hornbach
 • ingersoll-rand
 • jt-banka
 • panalpina
 • roche
 • sandoz
 • vector-marketing
 • volvo
 • zurich
  Jméno*
  povinné pole

  Email*
  povinné pole

  Telefon
  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zpráva*
  povinné pole

  Antispam*
  Antispam  Nečitelný kód?Neplatný kód

  Kontakt

  Pařížská 30, 110 00 Praha 1

  +420 296 630 914

  prague@fairmont.com

  Otevírací hodiny

  Zavřeno z důvodu rekonstrukce
  do 2023.

  Rezervace Online

  Zavřeno z důvodu rekonstrukce
  do 2023.

  Ohodnoťte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

  Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).

  Provozovatelem restaurace Zlatá Praha je společnost WIC Prague a.s., reg. č .: 07688580 se sídlem na nám. Curieových 43/5, 110 00 Praha 1, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 23995.