Restaurace

Nedělní brunch

Previous Next

Nedělní brunch

 

Vážení hosté, vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k okolnostem ohledně koronaviru je ve vnitřních prostorách restaurace i nadále povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření.

 

Přijďte si k nám užít pohodové odpoledne plné báječných specialit. Každou neděli pro Vás chystáme v době od 11:00 - 14:00 hodin bohatý brunch, podávaný bufetovou formou. 

 

Hodování můžete zahájit třeba populárním vejcem Benedikt s pražskou šunkou či uzeným lososem. Dále pokračovat návštěvou japonského koutku s výběrem sushi, variacemi marinovaných a uzených ryb nebo ochutnat krevetky. Jednoporcové mističky v rozmanitých chuťových variacích doplněné zeleninovým salátem, dle vašeho výběru, jsou ideálním předkrmovým chodem. 

V teplé části na Vás pak čeká výběr tradičních specialit i delikates dle sezónní nabídky - od zvěřiny, houbových variací, čerstvého chřestu, smržů, jarních kuřátek, grilovaných steaků až po tradiční vánoční a novoroční pokrmy. Ochutnat můžete i lahůdky z našeho a la carte menu - na live station vám kuchař připraví degustační porci vybraného pokrmu a someliér ji doplní vhodným vínem.

Naše cukrárna je díky kreativitě skvělých cukrářů tou nejsladší tečkou na závěr. Nadýchaným šlehačkovým dortíkům a sezónním ovocným koláčům, výtečné zmrzlině či čerstvému ovoci nemůžete odolat.

Pro děti je během brunche otevřen dětský koutek, který je součástí restaurace. Čeká na ně tvořivý program s dohledem milé asistentky nebo si mohou pohrát s hračkami.

K poslechu hraje živá hudba.

Cena brunche:

 1,390 Kč za dospělou osobu včetně uvítacího nápoje, nealkoholických nápojů, lahodné kávy Nespresso a čaje Ronnefeldt

 1,690 Kč za dospělou osobu včetně uvítacího nápoje, nealkoholických nápojů, tuzemského vína, piva a lahodné kávy Nespresso a čaje Ronnefeldt.

Děti do 5 let mají vstup zdarma a od 6 do 12 let s 50% slevou.

Parkování v hotelové garáži po dobu návštěvy restaurace (11:00 - 14:00) je zdarma a je závislé na aktuální obsazenosti garážového stání.

Rezervaci na brunch si prosíme proveďte předem online nebo telefonicky 296 630 914.

Prosím vezměte na vědomí, že v měsících červenec a srpen se brunche konají každou druhou neděli (12. 7., 26.7., 9.8., 23. 8.)

Tým restaurace Zlatá Praha se těší na Vaši návštěvu.

 
Nezapomeňte si včas udělat rezervaci, místa se plní rychle.


Kontakt

Pařížská 30, 110 00 Praha 1

+420 296 630 914

prague@fairmont.com

Otevírací hodiny

Zavřeno z důvodu rekonstrukce
do 2023.

Rezervace Online

Zavřeno z důvodu rekonstrukce
do 2023.

Ohodnoťte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).

Provozovatelem restaurace Zlatá Praha je společnost WIC Prague a.s., reg. č .: 07688580 se sídlem na nám. Curieových 43/5, 110 00 Praha 1, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 23995.