Restaurace

Nedělní brunch

Previous Next

Nedělní brunch

Přijďte si k nám užít pohodové odpoledne plné báječných specialit. Každou neděli pro Vás chystáme v době od 11:00 - 14:00 hodin bohatý brunch, podávaný bufetovou formou. 

 

Hodování můžete zahájit třeba populárním vejcem Benedikt s pražskou šunkou či uzeným lososem. Dále pokračovat návštěvou japonského koutku s výběrem sushi, variacemi marinovaných a uzených ryb nebo ochutnat krevetky. Jednoporcové mističky v rozmanitých chuťových variacích doplněné zeleninovým salátem, dle vašeho výběru, jsou ideálním předkrmovým chodem.

V teplé části na Vás pak čeká výběr tradičních specialit i delikates dle sezónní nabídky - od zvěřiny, houbových variací, čerstvého chřestu, smržů, jarních kuřátek, grilovaných steaků až po tradiční vánoční a novoroční pokrmy.

Naše cukrárna je díky kreativitě skvělých cukrářů tou nejsladší tečkou na závěr. Nadýchaným šlehačkovým dortíkům a sezónním ovocným koláčům, výtečné zmrzlině či čerstvému ovoci nemůžete odolat.

Pro děti je během brunche otevřen dětský koutek, který je součástí restaurace. Čeká na ně tvořivý program s dohledem milé asistentky nebo si mohou pohrát s hračkami.

K poslechu hraje živá hudba.

Cena brunche:

 1,190 Kč za dospělou osobu včetně uvítacího nápoje, nealkoholických nápojů, lahodné kávy Nespresso a čaje Ronnefeldt

 1,390 Kč za dospělou osobu včetně uvítacího nápoje, nealkoholických nápojů, tuzemského vína, piva a lahodné kávy Nespresso a čaje Ronnefeldt.

Děti do 5 let mají vstup zdarma a od 6 do 12 let s 50% slevou.

Za příplatek 490 Kč si pak vychutnáte neomezené množství Prosecco brut, IL Concerto, Friuli, San Simone, Itálie.

Parkování v hotelové garáži po dobu návštěvy restaurace (11:00 - 14:00) je zdarma a je závislé na aktuální obsazenosti garážového stání.

Rezervaci si prosíme proveďte předem online nebo telefonicky 296 630 914.

Tým restaurace Zlatá Praha se těší na Vaši návštěvu.

 

Adventní brunche

3., 10. a 17. prosince 2017 

1,290 Kč za dospělou osobu včetně uvítacího nápoje, nealkoholických nápojů, lahodné kávy Nespresso a čaje Ronnefeldt

1,490 Kč za dospělou osobu včetně uvítacího nápoje, nealkoholických nápojů, tuzemského vína, piva a lahodné kávy Nespresso a čaje Ronnefeldt.

 

Nezapomeňte si včas udělat rezervaci, místa se plní rychle.

 

 

 Prosím vezměte na vědomí, že v měsících červenec a srpen se brunche nekonají.

 


Kontakt

Pařížská 30, 110 00 Praha 1

+420 296 630 914

golden@icprague.com

Otevírací hodiny

Pondělí – Sobota
18:00 – 23:00

Neděle
11:00 - 14:00
18:00 - 23:00


Otevírací doba se může měnit z důvodu konání privátních akcí.
Pro ověření, prosím volejte 296 631 111.

Rezervace Online

Svůj stůl si můžete rezervovat pomocí ResDiary.com

rezervovat stůl

Ohodnoťte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).