Svatby v restauraci Zlatá Praha jsou záležitostí vytříbeného vkusu a dokonalosti. Prožijte si i Vy svatbu Vašich snů promyšlenou do každého detailu tak, aby se stala exkluzivní a nezapomenutelnou událostí pro Vás i Vaše hosty, nehledě na to v jaké režii se bude odehrávat.

****

Každý pár je jedinečný, stejně tak i jeho svatba. Společně s našimi profesionály Vás provedeme krok za krokem nekonečnými možnostmi inspirací, ze kterých si jistě vyberte tu pravou přímo pro Vás. Společně ruku v ruce, vše proběhne hladce, spolehlivě a úspěšně. Profesionálové svým klientům naslouchají, přizpůsobují se dle situace a vytváří okamžitá a jednoduchá řešení, která vždy oslní – pro nás přirozené.

Svatební

Menu

Obřad na panoramatické terase

Představte si svůj svatební obřad na terase v 9. patře s úchvatným výhledem na Staré Město, Pražský hrad, řeku Vltavu a Letenské sady.

  • Kapacita k sezení až 100 osob včetně mokré varianty.
  • Možnost uspořádat pouze obřad bez hostiny.

Hostina | párty v restauraci Zlatá Praha

Po obřadu a následném koktejlu na terase můžete pokračovat slavnostní hostinou v přilehlé restauraci Zlatá Praha, která nabízí magický pohled na Staré Město.

  • Kapacita k sezení až 100 osob včetně tanečního parketu.

Hostina | párty v saloncích Klementinum, Belvedere, Loreta s panoramatickým výhledem

Je Vám bližší komornější prostředí? Zvolte příjemnou atmosféru našich 3 salonků s výhledem na řeku Vltavu a Letenské sady.

  • Kapacita k sezení od 10ti do 80ti osob včetně tanečního parketu.

Společenský sál

Plánujete svatbu pro více než 100 hostů? Oslavte ji v našem největším sále, který je jedním z nejprostornějších sálů v Praze.

  • Kapacita k sezení až 300 osob včetně tanečního parketu.

Servis

Zde, v hotelu InterContinental Prague, chápeme, že svatba je jedním z nejdůležitějších dnů Vašeho života, čas pro Vás, Vaši rodinu i přátele na oslavu ve velkém stylu. Naším cílem je nabídnout Vám jedinečný servis, spolu s profesionální obsluhou a luxusním prostředím, který vyhoví Vašim snům, osobnosti i vkusu. S lokalitou v historickém centru Prahy, přímo v Pařížské ulici, u řeky Vltavy, pouhých 5 minut od Staroměstského náměstí a s jedním z nejromantičtějších výhledů na Prahu, se Vaše svatba promění v nezapomenutelný zážitek.

****

Nechte se hýčkat po celou dobu Vaší svatby. Postaráme se o kompletní servis, který zahrnuje obřad, hostinu, svatební party i ubytování, to vše bez poplatků za pronájem prostor, židlí, stolů, tanečního parketu či jiného svatebního mobiliáře. Naše profesionální koordinátorka s bohatými znalostmi, získanými dlouholetým působením ve svatební agentuře, Vám ráda poradí s přípravou Vašeho svatebního dne.

Proč právě u nás?

Reference klientů

Naše inspirace

Kontaktujte nás

Pro informace o cenách či sestavení konkrétní nabídky dle Vašeho přání nás prosím kontaktujte e-mailem: weddings@icprague.com
nebo na telefonu +420 296 630 535.
Jméno*
povinné pole

Email*
povinné pole

Telefon
Zadejte prosím vaše telefonní číslo

Zpráva*
povinné pole

Antispam*
Antispam  Nečitelný kód?Neplatný kód

Kontakt

Pařížská 30, 110 00 Praha 1

+420 296 630 914

golden@icprague.com

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek

12:00 – 15:00 a 18:00 – 00:00

Sobota

18:00 – 00:00

Neděle

11:00 – 14:00 a 18:00 – 00:00


Otevírací doba se může lišit z důvodu konání privátních akcí.
Pro ověření, prosím volejte 296 631 111.

Rezervace Online

Svůj stůl si můžete rezervovat pomocí ResDiary.com

rezervovat stůl

Ohodnoťte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).